U Labinu otvoren prvi STOP SHOP u Istri, a jubilarni deseti u Hrvatskoj

U Labinu je svečano otvoren novi maloprodajni lanac STOP SHOP koji kroz svoju raznoliku ponudu nastavlja biti sinonim kvalitete i pristupačnosti na jednom mjestu. Novi STOP SHOP u Hrvatskoj, ujedno prvi u Istri, ukupno je deseti u toj mreži na nacionalnoj razini, čime ovaj međunarodni brend samo dodatno potvrđuje uspješnost ovog tipa poslovanja u Hrvatskoj. Građani Labina i Istre ovom su prigodom dobili vlastiti retail park, koji se po uzoru na dosadašnje STOP SHOP parkove u Hrvatskoj prostire na više od 8.000 četvornih metara te sadrži ukupno 16 trgovina i  caffe bar. Pritom, bogata i raznolika ponuda proizvoda najrazličitije namjene labinskog STOP SHOP-a garantira zadovoljenje svih potreba lokalnog stanovništva. Uz Borisa Miletića, župana Istarske županije, Valtera Glavičića, gradonačelnika Grada Labina, svečanom otvorenju prisustvovali su i Irene Franković, načelnica općine Sveta Nedelja te Joško Piteša, country manager operations za Hrvatsku, kao i predstavnici zakupaca te brojni gosti, kupci i posjetitelji. Povodom otvaranja okupljene je dočekao bogat cjelodnevni program te niz pogodnosti i aktivnosti za sve uzraste.

„Otvorenje STOP SHOP maloprodajnog parka u Labinu predstavlja važan iskorak za daljnji gospodarski razvoj naše lokalne zajednice i naše županije. S obzirom da je riječ o dobro poznatom brendu, koji osim potreba našeg, domaćeg stanovništva, može zadovoljiti i potrebe za najrazličitijim potrepštinama i našim stranim posjetiteljima, siguran sam da će ova investicija, prije svega, rezultirati daljnjim značajnim pozitivnim pomacima i iskoracima za Istarsku županiju, kao i daljnjom izgradnjom pozitivne slike o Istri općenito“, istaknuo je Boris Miletić, župan Istarske županije

„Ova investicija od temeljne je važnosti za našu lokalnu zajednicu, ne samo zbog stvaranja novih prilika i mogućnosti zaposlenja za naše sugrađane, već i zbog sadržajnog obogaćivanja našeg grada. Dolazak popularnih nacionalnih i međunarodnih brendova u naš kraj samo potvrđuje da smo u pogledu vizije napretka grada Labina na dobrom putu. Projekti poput ovoga nužni su strukturni iskoraci za podizanje kvalitete života i posljedično podizanje reputacije grada Labina. Naš cilj je da ova investicija bude daljnji poticaj za privlačenje novih stranih investitora i realizaciju novih projekata, koji će potencijalno obogatiti našu lokalnu zajednicu i naš grad. Činjenica da smo se danas okupili u ovolikom broju pokazuje da prepoznajemo strukturnu i sadržajnu važnost ovog maloprodajnog parka za naš grad i za naše ljude“, povodom službenog otvaranja istaknuo je Valter Glavičić, gradonačelnik Grada Labina.

STOP SHOP Labin deseti je maloprodajni park ovog brenda u Hrvatskoj, čije su lokacije već od ranije Osijek, Valpovo, Našice, Ludbreg, Kaštel Sućurac, Velika Gorica, Gospić, Daruvar i Vinkovci. STOP SHOP je poznati brend maloprodajnih parkova koji predstavlja jasnu alternativu prenatrpanim, često skupim trgovačkim centrima u velikim gradovima, a kroz bogatu ponudu najrazličitijih domaćih i međunarodnih zakupaca kupcima nudi široku lepezu proizvoda od odjeće, obuće i kućnih potrepština, namještaja, pa sve do proizvoda za djecu i kućne ljubimce. Riječ je o maloprodajnim parkovima koji uključuju privlačne i praktične brendove, a usredotočeni su na gradove srednje veličine.

STOP SHOP Labin nalazi se na adresi Štrmac 303, na području općine Sveta Nedelja te je odlično prometno povezan s ostatkom grada. “Otvorenje STOP SHOP-a Labin od iznimne je vrijednosti za našu općinu. Riječ je o investiciji koja je obogatila industrijsku zonu Dubrova, a koja uz izravnu korist –  otvaranje novih radnih mjesta i pozitivan utjecaj na kupovnu moć lokalne zajednice – jača lepezu ponude prema turistima, što, naravno, ima posredan učinak na ukupnu gospodarsku snagu naše općine“,  napomenula je Irene Franković, načelnica općine Sveta Nedjelja.

„Iznimno mi je zadovoljstvo što smo u Labinu otvorili deseti jubilarni STOP SHOP u Hrvatskoj. Njegovo otvorenje, između ostalog,  dokaz je da su naše tržišne analize, koje su ukazale na potrebu za ovim tipom poslovanja, točne. Hrvatska ima veliki poduzetnički potencijal koji smo u STOP SHOP-u davno prepoznali te odlično odgovara uvjetima našeg poslovanja. Upravo zato, u Hrvatskoj ćemo u budućnosti nastaviti širiti našu mrežu. I ovaj STOP SHOP maloprodajni park, kao i ostali  ranije otvoreni u Hrvatskoj, odlično je prometno povezan te se do njega lako dolazi iz svih dijelova grada Labina, ali i okolnih mjesta. S obzirom na ponudu zakupaca, uvjeren sam kako će stanovnici Labina prepoznati važnost, praktičnost te cjenovnu pristupačnost novog trgovačkog središta Istre i u njemu pronaći sve potrebno za sebe, svoje najmilije i svoj dom“, istaknuo je Joško Piteša, country manager operations za Hrvatsku, STOP SHOP.

Uz prepoznatljiv izgled i arhitekturu, mnoštvo parkirnih mjesta, zelene površina i igralište, STOP SHOP Labin kupcima nudi mogućnost kupovine u trgovinama kao što su JYSK, dm, Eurospin, KiK, Mana Moda, Mandis Pharm, NKD, Offertissima, Optika Anda, s. Oliver, Sport Vision, Sportisimo, TEDi, Vacom i ZOOCITY, kao i predah od kupovine u Caffe baru YES. Ovakav koncept maloprodajnih parkova kupcima daje dovoljno vremena za uživanje u opuštenom iskustvu pristupačne kupovine, kao i obavljanju drugih svakodnevnih aktivnosti.

Povodom otvaranja novog STOP SHOP maloprodajnog parka organizatori su svojim posjetiteljima osigurali cjelodnevni program koji je uključivao razne aktivnosti za djecu te poseban niz pogodnosti svih zakupaca.  Isto tako, otvorenju su prisustvovala i djeca iz folklorne skupine OŠ „Vitomir Širola-Pajo“ iz Nedeščine, koja djeluje u organizaciji Udruge žena Sv. Nedelja „Mendula“. Tom prigodom djeca iz folklorne skupine otplesala su Labinski tanac te na taj način uveličala sam program svečanog otvorenja desetog hrvatskog STOP SHOP-a.

STOP SHOP Labin deseti je maloprodajni park ovog brenda u Hrvatskoj, čije su lokacije već od ranije Osijek, Valpovo, Našice, Ludbreg, Kaštel Sućurac, Velika Gorica, Gospić, Daruvar i Vinkovci. STOP SHOP je poznati brend maloprodajnih parkova koji predstavlja jasnu alternativu prenatrpanim, često skupim trgovačkim centrima u velikim gradovima, a kroz bogatu ponudu najrazličitijih domaćih i međunarodnih zakupaca kupcima nudi široku lepezu proizvoda od odjeće, obuće i kućnih potrepština, namještaja, pa sve do proizvoda za djecu i kućne ljubimce. Riječ je o maloprodajnim parkovima koji uključuju privlačne i praktične brendove, a usredotočeni su na gradove srednje veličine.

STOP SHOP Labin nalazi se na adresi Štrmac 303, na području općine Sveta Nedelja te je odlično prometno povezan s ostatkom grada. “Otvorenje STOP SHOP-a Labin od iznimne je vrijednosti za našu općinu. Riječ je o investiciji koja je obogatila industrijsku zonu Dubrova, a koja uz izravnu korist –  otvaranje novih radnih mjesta i pozitivan utjecaj na kupovnu moć lokalne zajednice – jača lepezu ponude prema turistima, što, naravno, ima posredan učinak na ukupnu gospodarsku snagu naše općine“,  napomenula je Irene Franković, načelnica općine Sveta Nedjelja.

„Iznimno mi je zadovoljstvo što smo u Labinu otvorili deseti jubilarni STOP SHOP u Hrvatskoj. Njegovo otvorenje, između ostalog,  dokaz je da su naše tržišne analize, koje su ukazale na potrebu za ovim tipom poslovanja, točne. Hrvatska ima veliki poduzetnički potencijal koji smo u STOP SHOP-u davno prepoznali te odlično odgovara uvjetima našeg poslovanja. Upravo zato, u Hrvatskoj ćemo u budućnosti nastaviti širiti našu mrežu. I ovaj STOP SHOP maloprodajni park, kao i ostali  ranije otvoreni u Hrvatskoj, odlično je prometno povezan te se do njega lako dolazi iz svih dijelova grada Labina, ali i okolnih mjesta. S obzirom na ponudu zakupaca, uvjeren sam kako će stanovnici Labina prepoznati važnost, praktičnost te cjenovnu pristupačnost novog trgovačkog središta Istre i u njemu pronaći sve potrebno za sebe, svoje najmilije i svoj dom“, istaknuo je Joško Piteša, country manager operations za Hrvatsku, STOP SHOP.

Uz prepoznatljiv izgled i arhitekturu, mnoštvo parkirnih mjesta, zelene površina i igralište, STOP SHOP Labin kupcima nudi mogućnost kupovine u trgovinama kao što su JYSK, dm, Eurospin, KiK, Mana Moda, Mandis Pharm, NKD, Offertissima, Optika Anda, s. Oliver, Sport Vision, Sportisimo, TEDi, Vacom i ZOOCITY, kao i predah od kupovine u Caffe baru YES. Ovakav koncept maloprodajnih parkova kupcima daje dovoljno vremena za uživanje u opuštenom iskustvu pristupačne kupovine, kao i obavljanju drugih svakodnevnih aktivnosti.

Povodom otvaranja novog STOP SHOP maloprodajnog parka organizatori su svojim posjetiteljima osigurali cjelodnevni program koji je uključivao razne aktivnosti za djecu te poseban niz pogodnosti svih zakupaca.  Isto tako, otvorenju su prisustvovala i djeca iz folklorne skupine OŠ „Vitomir Širola-Pajo“ iz Nedeščine, koja djeluje u organizaciji Udruge žena Sv. Nedelja „Mendula“. Tom prigodom djeca iz folklorne skupine otplesala su Labinski tanac te na taj način uveličala sam program svečanog otvorenja desetog hrvatskog STOP SHOP-a.

*********************************INTERMEZZO**********************************

Donirajte Udrugu Mlada pera

Kuna putovanja - putovanja bogata iskustvom
Dozvoljeno je dijeljenje i kopiranje sadržaja ovog portala na druge portale, stranice ili blogove, uz obavezno navođenje izvora.

Odgovori

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.