Poznate su pobjedničke škole natjecanja „Kaufland škola voća i povrća“

Poznate su pobjedničke škole natjecanja „Kaufland škola voća i povrća“ koje ovaj trgovački lanac organizira već 6. godinu zaredom. Čak 51 osnovna škola dobila je svoju partnersku poslovnicu za školsku godinu 2022./2023., a u kojoj će svaki tjedan moći preuzeti besplatno svježe voće i povrće za cijelu školu i sve učenike.

Ove godine zadatak za škole bio je vrlo zanimljiv i maštovit; izrada zdrave kuharice, a između 239 pristiglih prijava – stručan žiri nije imao nimalo lak posao. Naime, jedna od najpoznatijih hrvatskih slastičarki, Ivana Čuljak, te poznati splitski chef i ambasador Kauflanda – Pero Savanović, uz Mariju Franić, voditeljicu Korporativnih komunikacija u Kauflandu, izabrali su 51 zdravu kuharicu koje su zadovoljile sve kriterije natjecanja te ostavile najbolji dojam između nevjerojatno puno predivnih, kreativnih, zabavnih i poučnih radova.

Jako smo sretni što je ove godine naš projekt rezultirao rekordnim brojem prijava te smo iznimno ponosni na sve koji su sudjelovali u ovom natjecanju, a posebno se to odnosi na škole za djecu s teškoćama kojih ove godine imamo šest. Ovim putem čestitam svim školama pobjednicama, ali i svima koje su sudjelovale – bilo je zaista teško odlučiti koja je najbolja!“ poručila je Marija Franić.

Popis pobjedničkih škola:

1.Karlovac – OŠ Ivane Brlić-Mažuranić Ogulin, Ul. Josipa bana Jelačića, 47300, Ogulin

2.Čakovec – II. OŠ Čakovec, Trg pape Ivana Pavla II. 1, 40000 Čakovec

3.Koprivnica – OŠ Ivan Lacković Croata Kalinovac, Dravska ul. 6, 48361 Kalinovac

4.Koprivnica – Centar za odgoj, obrazovanje i rehabilitaciju Podravsko sunce, Hercegovačka 1, 48000 Koprivnica

5.Đakovo – OŠ Josipa Antuna Ćolnića Đakovo, Trg N. Šubića Zrinskog 4, 31400 Đakovo

6.Vinkovci – OŠ “Antun Gustav Matoš” Vinkovci, Ohridska ul. 21, 32100 Vinkovci

7.Sisak – OŠ Viktorovac Sisak, Aleja narodnih heroja 2, 44103 Sisak

8.Split – OŠ “Braća Glumac” Lastovo, Dolac 11, 20290 Lastovo

9.Rijeka – OŠ Fran Franković, Ivana Žorža 17a, 51000 Rijeka

10.Rijeka – Katolička osnovna škola “Josip Pavlišić”, Omladinska 14, 51000 Rijeka

11.Rijeka – Centar za odgoj i obrazovanje Rijeka, Ul. Senjskih uskoka 2, 51000 Rijeka

12.Zg – Sloboština – OŠ Gustava Krkleca, Ulica Božidara Magovca 103, 10020 Zagreb

13.Zg- Ravnice – OŠ Ivanja Reka, Ivanjorečka cesta 1b, 10373 Ivanja Reka – Zagreb

14.Zadar – Katolička osnovna škola Ivo Mašina u Zadru, Franje Fanceva 38, 23000 Zadar

15.Zadar – OŠ Voštarnica-Zadar, Asje Petričić 5E, 23000 Zadar

16.Nova Gradiška – OŠ Mato Lovrak Nova Gradiška, Ul. Maksimilijana Benkovića 39, 35400 Nova Gradiška

17.Velika Gorica – OŠ Eugena Kvaternika Velika Gorica, Školska ul. 4, 10410 Velika Gorica

18.Velika Gorica – Centar za odgoj i obrazovanje Velika Gorica, Zagrebačka 90, Velika Gorica

19.Varaždin – OŠ Sveti Đurđ, Cvjetna 4, 42233 Sveti Đurđ

20.Šibenik – Katolička osnovna škola Šibenik, Velimira Škorpika 8, 22000 Šibenik

21.Pula – OŠ Ivana Batelića-Raša, Ivan Batelić 1, 52223 Raša

22.Požega – Katolička osnovna škola u Požegi, Ulica pape Ivana Pavla II. 6, 34000 Požega

23.Slavonski Brod – OŠ “Đuro Pilar” Slavonski Brod,Vinogorska 1, 35000 Slavonski Brod

24.Virovitica – Katolička osnovna škola u Virovitici,Trg Ljudevita Patačića 3, 33000 Virovitica

25.Bjelovar – OŠ Velika Pisanica, Ul. Hrvatskih Mučenika 3, 43271 Velika Pisanica

26.Osijek – OŠ Darda, Školska 9, 313126 Darda

27.Osijek – Centar za odgoj i obrazovanje “Ivan Štark” Osijek, Drinska ul. 12B, 31000 Osijek

28.Kutina – OŠ Banova Jaruga, Stjepana Radića 118, 44321 Banova Jaruga

29.Zaprešić – OŠ Ljudevita Gaja Zaprešić, Ulica Ljudevita Gaja 2, 10290 Zaprešić

30.Zg – Sesvete OŠ Sesvetska Sela, Letnička 5, 10360 Sesvete
 

 
31.Samobor – OŠ Samobor, Stražnička 14, 10430 Samobor

32.ZG – St. Grad OŠ Vjenceslava Novaka Zagreb, Vile Velebita 15a, 10040 Zagreb

33.Rovinj -OŠ Vladimira Nazora Rovinj, Edmonda De Amicisa 31, 52210 Rovinj

34.Makarska – Osnovna škola Stjepana Ivičevića Makarska, A. Starčevića 14, 21300 Makarska

35.Trogir- OŠ Okruk u Okrugu Gornjem,Put Mavarčice 24b, 21223 Okrug Gornji

36.Sinj, OŠ Marka Marulića Sinj, Ul. Vladimira Nazora, 21230 Sinj

37.ZG- Središće, OŠ Središće,Ulica Savezne Republike Njemačke 2A, 10000 Zagreb

38.Vukovar – OŠ Antuna Bauera Vukovar, Augusta Šenoe 19, 32000 Vukovar

39.Dugo Selo – OŠ Ivan Benković Dugo Selo, Hrvatskog preporoda 68, 10370 Dugo Selo

40.Poreč – OŠ Jože Šurana Višnjan, Ul. Istarska 2, 52463 Višnjan

41.Zagreb Blato – OŠ Kajzerica, Žarka Dolinara 9, 10020 Zagreb

42.ZG- Jankomir – OŠ Dragutina Domjanića Zagreb, Gajnice 31, 10090 Zagreb

43.Zg- Zagrebačka – OŠ grofa Janka Draškovića,Vrapčanska 7, 10090 Zagreb

44.Zg- Zagrebačka – OŠ Nad lipom,Ul. Nad lipom 13, 10000 Zagreb

45.Zg- Jablanska – OŠ Voltino, Vinkovačka 1, 10000 Zagreb

46.Umag – TOŠ “Galileo Galilei” Umag, E.  Pascali 2a, 52470 Umag

47.Zadar – Sinjoretovo – OŠ Stjepana Radića Bibinje, Gumla 3, 23205 Bibinje

48.Zagreb- Barutanski jarak- OŠ Jordanovac Zagreb, Jordanovac 108, 10000 Zagreb

49.Biograd na Moru – OŠ Pakoštane,Bana Josipa Jelačića 1, 23211 Pakoštane

50.Zg- Peščenica – OŠ Ivana Filipovića Zagreb,Filipovićeva 1, 10000 Zagreb

51.Zabok – OŠ Bedekovčina, Ul. Ljudevita Gaja 13, 49221 Bedekovčina

*********************************INTERMEZZO**********************************

Dozvoljeno je dijeljenje i kopiranje sadržaja ovog portala na druge portale, stranice ili blogove, uz obavezno navođenje izvora.

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.